2. ROČNÍK BAKALÁŘSKÉHO STUDIA

Angličtina

Angličtina 15JZ1A/ 15JZ2A

Skupina IIA1 – Mgr. Jitka Heřmanová

BÍLEK JAN                                      43 %

ANDRONCHIK KONSTANTIN    39 %

JANÁK LUKÁŠ                               37 %

SHIPULIN MARK                           37 %

KONÍŘ JIŘÍ                                     37 %

HALOUNOVÁ LENKA                 33 %

HOUDEK MARTIN                         32 %

TSYKINA TATIANA                      29 %

BRABEC LUKÁŠ                            1 %

GOLDOVÁ KAMILA                     0 %

 

 

Skupina IIA2 – Mgr. Markéta Vojanová

GOROL´LUKÁŠ                              58 %

DERMEK MICHAL                        58 %

VAKHRUSHEVA KSENIIA          58 %

KREJČÍ JAKUB                               57 %

DYBA DANILA                              57 %

MIČIAN TOMÁŠ                             55 %

ERLICH DANIEL                           53 %

MILEROVÁ EVA                            51 %

ŠKODA JAN                                    50 %

CIRMANOVÁ DENISA                 49 %

VELKOVÁ JANA                           47 %

 

Skupina IIA3 – Mgr. Markéta Vojanová

SLYŠKO JÁN                                  66 %

Provazníková eliška                      66 %

POLESNÝ JAN                                64 %

KOHOUT JAKUB                           64 %

VRTAL PAVEL                               63 %

KLOUDA ONDŘEJ                         63 %

GABRHEL ONDŘEJ                       62 %

KOZEL LUKÁŠ                               62 %

KLÉZL LUBOMÍR                          61 %

PISAREV SERGEY                         61 %

ČERVENÝ JAN                               60 %

ŠTĚRBA MIROSLAV                     59 %

 

 

Skupina IIA4 – Mgr. Lenka Monková

ZABIIAKA DARIA                        74 %

UMLAUF PAVEL                           74 %

NIKOLOS DENNIS                        71 %

ŠVARC JAKUB                               71 %

SAPARBEKOV URMAT                71 %

JEŘÁBEK DANIEL                        70 %

KUNCOVÁ ANETA                       70 %

STREJC LUKÁŠ                              69 %

ŽIAK MATEJ                                   69 %

BAHNÍKOVÁ ANETA                   68 %

PŘÍHODA RADEK                         67 %

ČERNÝ JAKUB                               66 %

 

 

Skupina IIA5 – Mgr. Lenka Monková

NOVOTNÝ ONDŘEJ                      81 %

VEVERKA TOMÁŠ                        80 %

KHORKYI DANIEL                       79 %

VLČEK TOMÁŠ                              78 %

HAJKOVÁ ŠÁRKA                        78 %

PELÍŠEK MIKULÁŠ                       78 %

NEMČÍKOVÁ SILVIA                   78 %

BINKO EDUARD                           78 %

STANĚK PAVEL                             78 %

ŠUPEJ MICHAL                              77 %

MAŠKOVÁ KATEŘINA                76 %

CIHELNÍK PETR                            75 %

MAKIEV VADIM                           74 %

 

Skupina IIA6 – Mgr. Lenka Monková     

GLEMBOVÁ SIMONA                  87 %

STANĚK JAN                                  87 %

BEDNÁŘ JAN                                 87 %

KOTEK MARTIN                            87 %

BREJCHA JAKUB                          85 %

ZAORAL ŠTĚPÁN                          85 %

KOLÁŘ PAVEL                              84 %

CHMELAŘOVÁ ELIŠKA              83 %

VANIŠOVÁ BARBORA                83 %

STŘÍTESKÝ PETR                          83 %

TEMPÍR TOMÁŠ                             82 %

MÖBIUS TOMÁŠ                            82 %

FÍK DANIEL                                    81 %

 

Skupina IIA7 – Mgr. Marek Tomeček, Ph.D.

BENDA PETER                               98 %

KULÍK KEVIN                                97 %

OLIČ MAREK                                 97 %

MATOUŠEK JAN                            96 %

JANSA RADIM                               95 %

DOSTÁL ROMAN                           95 %

ZMÁTLO JIŘÍ                                  91 %

Papež Richard                           91 %

RICHTER PETR                               88 %

BRADÁČ RADIM                           88 %

MATĚJKOVÁ LENKA                   88 %

Nemčíková Silvia

 

IIAPL1 – Peter Morpuss

OCELÍK VOJTĚCH                         99 %

SEITL MAREK                                95 %

VOPĚNKA JONATHAN                91 %

DROBNÝ MATĚJ                            95 %

DVOŘÁK MATĚJ                           92 %

KRAJČOVIČ VILIAM                    96 %

TŮMA JAN                                      88 %

ŠEDIVÝ FRANTIŠEK                    86 %

KULAKOV OLEG                          84 %

SVOBODA JAROSLAV                 83 %

 

IIAPL2 – Mgr. Jitka Heřmanová

KRESÁČ JURAJ                              82 %

JUPOVÁ KRYSTÝNA                    82 %

MACHÁŃ VÁCLAV                      81 %

FIZER YURIY                                 80 %   

BARTŮNĚK FILIP                          77 %

FRYDRYCH JAN                            71 %

NAPOLSKIKH VLADISLAV        67 %

PŘÍHODA DAVID                          67 %

HAVLÍK STANISLAV                   46 %

ANDRESÍK ROBERT                     52 %

ŠNEIBERG IGNÁC                        48 %

 

 

2. ROČNÍK BAKALÁŘSKÉHO STUDIA

Francouzština

Francouzština 15JZ1F/ 15JZ2F

Mgr. Irena Veselková

MAZEL DOMINIK                         85 %

PUDOVÁ KLÁRA                          81 %

HLUBUČKOVÁ KRISTÝNA        60 %

KOLOČAYOVÁ MICHAELA       59 %

BREJCHOVÁ NIKOLA                  54 %

KUBEKOVÁ ADRIANA               47 %

STRUNZ DAVID                             46 %

ZABIIAKA DARIA                        28 %

 

2. ROČNÍK BAKALÁŘSKÉHO STUDIA

Němčina

Němčina 15JZ1N/ 15JZ2N

IIN1 – Mgr. Dagmar Lukášová

KUČERA ONDŘEJ                         28 %

TIKHOMIROVA KARINA            25 %

SKLENÁŘOVÁ KATEŘINA         23 %

ZABIIAKA DARIA                        22 %

Kruntorád Jan                                    7 %

BOUZEK TOMÁŠ                           12 %

JELÍNEK ŠIMON                            1 %

BASHKIRTSEVA VALERIYA     0 %

KUBÁT MARTIN                            0 %

HEŘMANOVÁ JOLANA               0 %

 

 

IIN2 – Maike Urban, M. A./Antina Ittner, M. A.

TÁBOŘÍKOVÁ KLÁRA                52 %

RADA VÁCLAV                             50 %

HYRŠL TOMÁŠ                              49 %

ČERNÁ TEREZA                            49 %

KREJČOVÁ VERONIKA               46 %

ŠTARMANOVÁ VERONIKA       43 %

THOMAYER LUBOŠ                     39 %

HOJNÝ STANISLAV                      38 %   

KASL MARTIN                               37 %

CICOŇOVÁ SOŇA                         35 %

ŠTROS JAKUB                                34 %

DRCHOTA VIKTOR                       34 %

HOMOLKA PAVEL                        31 %

 

IIN3 – Maike Urban, M. A./Antina Ittner, M. A.

METELKA STANISLAV                84 %

KAŠPAR VOJTĚCH                        77 %

KREJČÍ JAN                                    77 %

JEČMEN KAREL                            71 %

TŘÍLETÝ JAKUB                            70 %

BAČOVÁ ADÉLA                          67 %

HANOUSEK MATĚJ                      66 %

HRADIL JAKUB                             62 %

SHCHERBANOVA IRINA            58 %

NOVOTNÝ ALEŠ                           53 %

2. ROČNÍK BAKALÁŘSKÉHO STUDIA

Ruština

Ruština 15JZ1R/ 15JZ2R

PhDr. Světlana Michlová

ZABIIAKA DARIA                        99 %

PALLAVICINI DANIEL                74 %

CERMANOVÁ ELIŠKA                 71 %

FRIDRIŠEK PETR                           67 %

MIKULECKÁ MICHAELA           62 %

MUSILOVÁ SIMONA                    61 %

STEINER JAKUB                            61 %

ZDERADIČKOVÁ IVA                 50 %

MIKEŠ DANIEL                              34 %

KAMMELOVÁ ELIŠKA                0 %

VŠELICHA RADOVAN                 0 %

Adilzhan Omarov

 

2. ROČNÍK BAKALÁŘSKÉHO STUDIA

španělština

Španělština 15JZ1S/ 15JZ2S

Mgr. Petra Vavroušová

Prokopcová Pavla

Kováčiková Alena

Nohelová Michaela

Sekeĺová Frederika

Neužilová Michaela

Lilgová Alexandra

 

 

3. ROČNÍK BAKALÁŘSKÉHO STUDIA

Angličtina

Angličtina 15JZ3A/ 15JZ4A

Skupina IIIA1 – Mgr. Eva Rezlerová

BLIEDNYKH ANNA          52 %

CIESLOVÁ KLÁRA           48 %

JANEČEK DAVID              46 %

MATASOVÁ KATEŘINA  42 %

TAPALOV AMAL               37 %

CYMOREK MAREK           35 %

BROŽ JIŘÍ                            33 %

HARTL MARTIN                 21 %

TROJAN JINDŘICH            1 %

 

Skupina IIIA2 – Mgr. Marek Tomeček, Ph.D.

VÁVRA RUDOLF                           78 %

VITOUŠ DAVID                             75 %

PAJEROVÁ TEREZA                     74 %

MOOS TOMÁŠ                                71 %

BLECHOVÁ MARKÉTA               68 %

MASLIKIEWICZOVÁ IVA           68 %

PURKRÁBKOVÁ ZUZANA         57 %

VINAŘ PETR                                   55 %

DAVID TOMÁŠ                   79 %

 

 

 

 

Skupina IIIA3 – Mgr. Marek Tomeček, Ph.D.

MÍKOVÁ TEREZA              98 %

PAPRČKA ONDŘEJ           98 %

KRÁL VIKTOR                   96 %

SPLÍTEK JIŘÍ                       96 %

MOUDRÁ KAROLÍNA      92 %

NEVORAL MICHAL          91 %

NOSKIEVIČ TOMÁŠ          91 %

NOVOTNÝ JAN                  90 %

BARTOŇ TOMÁŠ               88 %

RUDENIA MARIA              85 %

VACEK JAN                        82 %

HOBLÍK DAVID                 80 %

 

           

IIIA-komb. - Mgr. Eva Rothová

Hartman Matouš

Jirků Michal

 

3. ročník bakalářského studia

Francouzština

Francouzština 15JZ3F/ 15JZ4F

HRUBEŠOVÁ ERIKA                    67 %

KAŠPAROVÁ JANA                      55 %

NOSEK JAKUB                               47 %

ZHARKOVÁ VICTORIA               5 %

BEREČKOVÁ BARBORA             4 %

DUDA JINDŘICH                           0 %

KEROUŠ DAVID                            0 %

 

IIIF-komb. -  Mgr. Irena Veselková

 

3. ročník bakalářského studia

Němčina

Němčina 15JZ3N/ 15JZ4N

Skupina IIIN1 – Mgr. Jana Šmolíková

FRÜHBAUER MICHAL                 1 %

BADIBANGA DÁVID                   0 %

ZACHARIÁŠOVÁ KAMILA         0 %

BOUDYŠ DANIEL                         0 %

NOVÁČEK JAKUB                        0 %

OPLETALOVÁ BÁRA                   0 %

POSEKANÝ LUKÁŠ                      0 %

JOZOVÁ ŠÁRKA                            0 %

HOŘENOVSKÝ VÍT                       0 %

RAUŠ MARTIN                               0 %

TOLLINGEROVÁ NIKOLA          0 %

ČEKAL LUKÁŠ                              0 %

Kršňák vojtěch             0 %

KOŘÍNEK MARTIN

Radek Volf

Skupina IIIN2 – Mgr. Jana Šmolíková

ZEMÁNEK TOMÁŠ                        32 %

MALÉŘ ČENĚK                  29 %

RICHTER MARTIN             28 %

SELNAROVÁ ADÉLA       28 %

CVEŠPEROVÁ LENKA     27 %

SEDLÁČKOVÁ LENKA    19 %

TRSŤAN MICHAEL            16 %

VOLF RADEK                     6 %

ZHARKOVÁ VICTORIA   3 %

ZEJVAL VOJTĚCH             3 %

KRUMPOVÁ RADKA        3 %

trněný aleš

 

Skupina IIIN3 – Mgr. Alexej Kusák

1.      Dostál Martin            

2.      Konečný Filip           

3.      Ludvík Vojtěch         

4.      Matějček Jakub

5.      Melo Lukáš               

6.      Müller Filip               

7.      Pazdro Vladimír        

8.      Štefl Jan                                

9.      Štoudek Jakub          

 

IIIN-komb. Mgr. Alexej Kusák

Škripko Jindřich

 

3. ročník bakalářského studia

Ruština

Ruština 15JZ3R/ 15JZ4R

PhDr. Světlana Michlová

TROITSKAYA ALINA       96 %

MIKULKA MARTIN           9 %

HAJDUK PETR                    5 %

KONEČNÁ MARTINA       3 %

KUBÁČ TOMÁŠ                  3 %

HOLÝ PROKOP                  2 %

SEJKORA MARTIN                        1 %

BERÁNEK JAN                   0 %

VOREL MICHAL

MATTA LUKÁŠ

Štulíková Nikola

 

IIIR-komb.    PhDr. Světlana Michlová

Ptáček Miloslav

Šašková Zuzana

 

3. ročník bakalářského studia

Španělština

Španělština 15JZ3S/ 15JZ4S

IIIŠ - PhDr. Petra Vavroušová

Vlček Michal

Strnad Petr

Procházka Jan

Plašilová Alena

Quyen Pham Van

Tha Phuong Tran

Šíma Jakub

KareŠová Petra

Kohout Petr

Lukeš Petr

Dudík Daniel

Soldát Jan

Dousková Nikol

Krnáč Miroslav

Šulcová Kateřina

Martincová Kateřina

Zpěváčková Karolína

Morávek Martin

MACHÁČEK DAVID

 

IIIŠ-komb. PhDr. Petra Vavroušová

 

1. ročník magisterské studium

Angličtina

Angličtina 15J2A1/ 15JBA2

Skupina Mg1A1 – Mgr. Barbora Horáčková

FRYC LEOPOLD                 20 %

ŠESTÁKOVÁ ANNA          18 %

FOGL TOMÁŠ                     12 %

DOSKOČIL MAREK          11 %

HEINDL MARTIN               6 %

DOSTÁL VOJTĚCH                        4 %

ŠLAPÁK MICHAL              0 %

LESKIV TETYANA            0 %

KECHEROVÁ KAMILA    0 %

ČERNÝ MARTIN                0 %

PETR DAVID                       0 %

JÁNEŠ LUKÁŠ                    0 %

 

Skupina Mg1A2 – Mgr. Barbora Horáčková

BORECKÝ PETR                            31 %

HRUŠKA ADAM                            31 %

FRYČ MILAN                                  30 %

KOUKAL PETR                               29 %

KÁCOVSKÝ JAROSLAV              27 %

ŠALDA PETR                                  24 %

MAKARČUKOVÁ TEŤANA         24 %

SVOBODOVÁ KATEŘINA           23 %

hlavsa jan (nepsal test)

 

Skupina Mg1A3 – Mgr. Markéta Vojanová      

ONIK MAREK                                 57 %

HAVEL TOMÁŠ                              55 %

TRNĚNÝ ALEŠ       

ALBERT MARTIN                          54 %

VIKTOROVÁ JANA                       51 %

ŠTUMBAUER OLDŘICH              50 %

DREHEROVÁ KATEŘINA           49 %

ANDRASSYOVA SYLVIE            47 %

PIKSA ONDŘEJ                              47 %

belinger jiří                                          47 % (nepovinný)

JANKŮ VOJTĚCH                          46 %

VANĚK JAN                                    40 %

VOTAVA MARTIN                         40 %

 

Skupina Mg1A4 – Mgr. Markéta Olehlová, Ph.D.

MACH DANIEL                  71 %

MAŠÍNOVÁ KATEŘINA   70 %

Adorna marcel                       69 % (nepovinný)

VAŠÍČEK ROSTISLAV      66 %

SODOMKOVÁ ADÉLA     66 %

JÍŠOVÁ JANA                     66 %

TOMAN PŘEMYSL             64 %

KOŠUT PETR                       62 %

KOUBEK DAVID               62 %

SMETÁK JAN                      60%

ZAMLINSKÝ MICHAL      59 %

ZUDA DOMINIK                58 %

kovács csaba (nepsal test)

 

Skupina Mg1A5 – Mgr. Markéta Olehlová, Ph. D.

GRABOVSKÁ LADA                     79 %

BLAŽEK PETR                                79 %

HABALOVÁ MARKÉTA               78 %

ŠIKLOVÁ ANNA                            76 %

neuhäuserová michaela              76 %

POCHOP STANISLAV                   75 %

BURSÍK DAVID                             75 %

SCHÁNO MARTIN                         73 %

KONOPATKIN KIRILL                 73 %

SUBBOTINA POLINA                   71 %

PAPEŽ RADEK                               71 %

komondiová simona (nepsala test)

 

Skupina Mg1A6 – Mgr. Dana Boušová

VLČEK BOHUMIL                                     92 %

KLIMENT JAKUB                                      90 %

LEHKÁ EVA                                               84 %

JIRÁK JAKUB                                             84 %

STRUNZ DAVID                                        82 %

NEDVĚD ONDŘEJ                                     81 %

ALEXEEVA ELENA                                  80 %

GOLD LUKÁŠ                                            80 %

KRAJČA PETR                                            80 %

vysloužil tomáš (nepsal test)

 

Skupina Mg1APL1 – Mgr. Markéta Vojanová

LÁN SÉBASTIEN                           51 %

NIKITIN DMITRY                           54 %

JELÍNEK DAVID                            55 %

OVEČKA ZDENĚK                        53 %

TURKOVÁ ELIŠKA                       57 %

VYSOCKÝ ADAM                         55 %

VOJTĚCH VÍT                                 49 %

WALICA JAN                                  34 %

STANĚK MATOUŠ                         14 %

SUASTIKA JAN                              49 %

ŠTEFANKO DENIS                        42 %

NOVÁK JIŘÍ                                               29 %

Žižkovská aneta                    10 %

 

Skupina Mg1Apl2 – Mgr. Markéta Olehlová, Ph.D.

TOMÁŠOVÁ PAVLA         71 %

TOPKOVÁ TEREZA           74 %

POTŮČEK MARTIN           74 %

HÉGR TOMÁŠ                     68 %

KAFKOVÁ MARKÉTA      65 %

NEHASIL KAREL               60 %

ERBS DOMINIK                 63 %

HRUBČO MATEJ                62 %

louda luboš (nepsal test)

surkeev niiazbek (nepsal test)

 

Skupina Mg1APL3 – Mgr. Dana Boušová

MICHALIČKA  JAKUB     100 %

ČERNÝ MILAN

HLADÍK FILIP                    91 %

MÁLEK MARTIN                87 %

MELOUN MARTIN             87 %

ULLRICH TOMÁŠ              84 %

PEŠOUT MARTIN               84 %

KLIKÁČ JAKUB                 83 %

TILŠAR MARTIN                83 %

FINDEJS MATOUŠ             85 %

ČERVENÁ VERONIKA     79 %

 

Mg1A-komb. - Mgr. Eva Rothová

Brodský Pavel

Čížková Eva

dioszegi viktor

hlavatý daniel

humlová hana

janáčiková zdeňka

koupý zdeněk

malý michael

martínek karel

michálek tomáš

ploc petr

popelářová eva

školoud barnabáš

tománek robert

vraniaková terézia

zouzalová barbora

 

1. ročník magisterské studium

Francouzština

Francouzština 15J2F1/ 15JBF2

Skupina Mg1F1- Mgr. Irena Veselková

KOROPATIN KIRILL         65 %

LEHKÁ EVA                        52 %

STRUNZ DAVID                 51 %

Vraniaková Terézia

VANĚK JAN                        25 %

SUBBOTINA POLINA       29 %

MIKLOŠ MARIÁN              0 %

 

Mg1F komb. - Mgr. Irena Veselková

 

1. ročník magisterského studia

Němčina

Němčina 15J2N1/ 15JBN2

Skupina Mg1N1 – Mgr. Eva Rezlerová

ONIK MAREK                     12 %

BORECKÝ PETR                 8 %

VIKTOROVÁ JANA           5 %

HEINDL MARTIN               2 %

LESKIV TETYANA            0 %

FRYČ MILAN                      0 %

JÍŠOVÁ JANA                     0 %

KECHEROVÁ KAMILA    0 %

DOSKOČIL MAREK          0 %

MACH DANIEL                  0%

vysloužil tomáš

nehasil karel

 

Skupina Mg1N2 – Mgr. Alexej Kusák

1.      Fryc Leopold              

2.      Havel Tomáš             

3.      Janků Vojtěch                       

4.      Kácovský Jaroslav    

5.      Ryšavý Jakub            

6.      Scháno Martin                      

7.      Šiklová Anna            

8.      Vašíček Rostislav

9.      Zamlinský      

10.  Zuda Dominik                      

 

Skupina Mg1N3 - Mgr. Alexej Kusák

1.      Blažek Petr                            

2.      Habalová Markéta                

3.      Jirák Jakub                            

4.      Kliment Jakub                                  

5.      Koubek David                                  

6.      Mašínová Kateřina                

7.      Pochop Stanislav                  

8.      Sodomková Adéla                

9.      Toman Přemysl                                 

10.  Vlček Bohumil                                 

        

Mg1N-komb. -  PhDr. Jana Šmolíková, Ph.D.

 

1. ročník magisterského studia

ruština

Ruština 15J2R1/ 15JBR2

Skupina Mg1R - PhDr. Světlana Michlová

MAKARČUKOVÁ TEŤANA         67 %

SVOBODOVÁ KATEŘINA           59 %

VOTAVA MARTIN                         59 %

HRUŠKA ADAM                            52 %

DOSTÁL VOJTĚCH                                    7 %

ŠALDA PETR                                  2 %

ČERNÝ MARTIN                            0 %

SCHRÁNIL JAKUB                                    0 %

SMETÁK JAN                                  0 %

 

Mg1Rkomb. - PhDr. Světlana Michlová

 

1. ročník magisterského studia

Španělština

Španělština 15J2S1/ 15JBS2

Skupina Mg1Š - PhDr. Petra Vavroušová

Andrassyová Sylvie

Albert Martin

Fogl Tomáš

Alexeeva Elena

Šestáková Anna

 

Skupina Mg2Š - PhDr. Petra Vavroušová

Krajča Petr

Gold Lukáš

Nedvěd Ondřej

Bursík David

Marcel Adorna

Skákalová Barbora

besrutschko alexander

ofluoglu arnas

shih yu-chun

 

Mg1Š-komb - PhDr. Petra Vavroušová

Moravec jiří

Petržílka matěj

 

1. ROČNÍK MAGISTERSKÉHO STUDIA

Italština

Mgr. Eva Chodějovská

Italština 15J2I1/ 15JBI2

Košut Petr

Petr David

Jáneš Lukáš

Šlapák Michal

Dreherová Kateřina

Hlavsa Jan

Šiklová Anna  (nepovinně)

Matej Hrubčo (nepovinně)

zitová monika

 

2. ročník magisterské studium

Angličtina

Angličtina 15JBA3/ 15JBA4

Skupina Mg2A1- Ing. Mgr. Jan Feit

1.      Valenta Jiří                               28 %

2.      Volf Jiří                            28 %

3. Boháč Jiří                          27 %

 

4.         Fryč Milan                      26 %

5.         Staněk Matouš 26 %

6.         Záruba Jiří                      25 %

7.         Beránek Jan                   25 %

8.         Arvaj Michal     24 %

9.         Koshkina Ekaterina 22 %

10.       Jelačičová Anna         19 %

11.       Dostál Vojtěch            20 %

12.       Jelínková Martina    16 %

13.       Davidík Vojtěch          3 %

14.       Dolský František       3 %

15.       Bartík Ondřej   2 %

16.       Černý Martin    0 %

17.       Kasimourová Lucie   0 %

18.       Jakl Filip              0 %

 

Skupina Mg2A2 – Mgr. Jitka Heřmanová

4.         Vašírovský Marek     40 %

5.         Charvát Roman           39 %

7.         Vinkler Jakub   37 %

11.       Kalová Žaneta 35 %

13.       Koubek Michal 34 %

15.       Luncar Jan          32 %

18.       Zýková Lucie     28 %

            MASAR RADEK

 

Skupina Mg2A3 – Mgr. Dana Boušová

1.      Vojta Jiří   46 %

2.         Masár Radek      46 %

3.         Hůlek Jakub       46 %

4.         Dvořák Jan         46 %

5.         Mikloš Marián  46 %

6.         Peterka Martin            45 %

7.         Hohn Tomáš        45 %

8.         Matoušek Jan    45 %

9.         Hořejší Jiří           44 %

10.       Smeták Jan          44 %

11.       Kraus Martin    44 %

12.       Švub Ondřej        44 %

13.       Onik Marek         42 %

14.       Danielisová Kateřina         42 %

15.       Kobosil Martin            42 %

16.       Eminger Jakub  42 %

17.       Ženíšek Ivan       42 %

18.       Nováček Ondřej          41 %

Ptáček Lukáš     48 %

Janošec Jan         48 %

 

 

Skupina Mg2A4 – Mgr. Markéta Olehlová, Ph.D.

 1.     Kreuzer Tomáš 54 %

2.         Dufek Jakub       54 %

3.         Jůza Lukáš           53 %

4.         Orlický Adam   52 %

5.         Sůva Lukáš         50 %

6.         Ország Pavol    50 %

7.         Mojžyšek Tomáš           49 %

8.         Šleichrt Jan       49 %

9.         Drobík Štěpán   49 %

10.       Purkart Pavel  48 %

11.       Vrobelová Ester        48 %

12.       Kluc Michal       48 %

15.       Dreherová Kateřina           47 %

16.       Livorová Kateřina   46 %

17.    Pazdera Vojtěch         46 %

 

Skupina Mg2A5 - Mgr. Markéta Olehlová, Ph.D.

1.      Šubrt Daniel      62 %

2.         Pilecký Jan         62 %

3.         Janáček Matouš          62 %

4.         Matějka Pavel  61 %

5.         Jizba Tomáš         61 %

6.         Šípek Martin       60 %

7.         Vraniaková Terézia 60 %

8.         Mlezivová Michaela            60 %

9.         Matějíček Martin        59 %

10.       Nehasil Michal            57 %

11.       Maršálková Nela      57 %

12.       Ruml Tomáš         57 %

13.       Vojta Jiří nar 1991       56 %

14.       Florián Jan         56 %

15.       Hunal Lukáš      55 %

16.       Jirsa Jakub          55 %

17.       Hlaváč Tomáš   54 %

 

Skupina Mg2A6 - Mgr. Eva Rezlerová

1.      Hájek Adam         76 %

2.         Koropova Margarita          75 %

3.         Čaňová Magdaléna  75 %

4.         Šíma Radim          74 %

5.         Mitiska Jan          73 %

6.         Silovská Jana   72 %

7.         Šlégl Jan  72 %

8.         Novák Jan            70 %

9.         Tomášová Pavla         69 %

10.       Krausová Karolína 68 %

11.       Pulda Jan             68 %

13.       Janečka David  66 %

14.       Černý Josef         65 %

15.       Švasta Jakub     65 %

16.       Hanke Štěpán     64 %

17.       Kolář Radek      63 %

KOROPOVOVÁ MARGARITA                81 %

 

Skupina Mg2A7 - Mgr. Jitka Heřmanová

3.         Malinovský Petr         92 %

6.         Kotrc Ondřej     88 %

8.         Hoření Tomáš     83 %

9.         Suchánek Jan    82 %

10.       Malý Michal      82 %

11.       Vodák David      81 %

12.       Diblík Lukáš      81 %

13.       Petrouš Matej    80 %

14.       Ullrich Tomáš  80 %

17.       Slavětinská Lucie      76 %

18.       Kubát václav

19.       Šimon Jan

20.       Künzelová Barbora

 

Skupina Mg2APL1 – Mgr. Dana Boušová

1.      Feninec Jakub    46 % PL

2.         Setnička Vojtěch        44 %

3.         Novák Jiří            38 % PL

4.         Stiborová Kateřina  37 % PL

5.         Schránil Jakub            36 % PL

6.         Šůla Jan    35 % PL

7.         Marešová Šárka         27 % PL

8.         Wagner Andrea           0 % PL

9.         Mlezivová Michaela- nepsala test PL

10.       Artweger Andrea PL

11.       Brecík Tomáš PL

12.       Cáp Tomáš PL

13.       Král Jan PL

14.       Plocek Lukáš PL

15.       Tichý Adam PL

16.    Vališ Petr PL

 

Skupina Mg2APL2 – Peter Morpuss

1.      Hladej Roman    73 % PL

2.         Pavlíček Ondřej          73 % PL

3.         Dvořák Jakub   72 % PL

4.         Pešout Martin   72 % PL

5.         Tési Simon 67 % PL

6.         Krywultová Janka   66 % PL

7.         Valášková Irena        63 % PL

8.         Hrubčo Jakub    63 % PL

9.         Brázda Adam     62 % PL

10.       Shrbený Filip     61 % PL

11.       Nechoďdomová Eva  60 % PL

12.       Tomášek Martin           60 % PL?

13.       Matějka Lukáš  58 % PL

14.       Kulifaj Tomáš    57 % PL

15.       Rotková Aneta 54 % PL

16.       Jelínek David    48 % PL

Janáček Matouš

Žáková Kateřina        67 %

 

Skupina Mg2APL3  - Peter Morpuss

1.      Svoboda Karel                        95 % PL

2.         Volena Tomáš                           93 % PL

3.         Szentkeresztiová Katarína       89 % PL

4.         Klazar Jan                                             86 % PL

5.         Ondrášková Jana                              84 % PL

6.         Skálová Martina                               83 % PL

7.         Burjánková Petra                             83 % PL

8.         Navrátil Kryštof                              82 % PL

9.         Bursík Jaroslav                                 80 % PL

10.       Kramarík Vladimír               80 % PL?

11.       Bobrek Martin                         79 %  PL

12.       Hlaváč Adam                            78 % PL

13.       Štumper Marek                         78 % PL

14.       Macalík Roman                                   77 % PL

15.       Potůček Martin                                   73 % PL

16.       Líkař Petr                                               73 % PL

Cáp Tomáš 93 %            

KMEŤOVÁ ROMANA                      

 

Mg2A-komb – Mgr. Eva Rothová

 

2. ročník magisterského jazyka

Francouzština

Francouzština 15JBF3/ 15JBF4

Skupina Mg2F - Mgr. Irena Veselková

Abramova Karina

Hlaváč Štěpán

Marešová Šárka

Pulda Jan

Slavětínská Lucie

Šimon Jan

Vraniaková Terézia

 

Mg2-F-komb -  Mgr. Irena Veselková

Schiebel Petr

 

Němčina

Němčina 15JBN3/15JBN4

Skupina Mg2N1- Mgr. Dagmar Lukášová

1.      Matoušek Jan    19 %

2.         Koropova Margarita 16 %

3.         Onik Marek         7 %

4.         Dolský František       1 %

5.         Boháč Jiří 0 %

6.         Kotrc Ondřej     0 %

7.         Švub Ondřej        0 %

8.         Šrůta Martin     0 %

9.         Kolář Radek      0 %

10.       Hoření Tomáš     0 %

11.       Kluc Michal       0 %

12.       Bartík Ondřej   0 %

13.       Eminger Jakub  0 %

14.       Šleichrt Jan       0 %

15.       Ruml Tomáš         0 %

16.       Marešová Šárka - Z

18.       KUBÁT VÁCLAV

 

Skupina Mg2N2 - Mgr. Alexej Kusák

1.      Beránek Jan   

2.      Dolský František

3.      Hlaváč Tomáš

4.      Jakl Filip        

5.      Jůza Lukáš

6.      Karch Daniel

7.      Nehasil Michal          

8.      Nováček Ondřej        

9.      Pazdera Vojtěch

10.  Peterka Martin          

11.  Petrouš Matej

12.  Valenta Jiří    

13.  Záruba Jiří     

 

Skupina Mg2N3 - Mgr. Eva Rezlerová

1.      Dufek Jakub       57 %

2.         Koubek Michal 56 %

3.         Hanke Štěpán     56 %

4.         Švasta Jakub     55 %

5.         Pilecký Jan         54 %

6.         Novák Jan            51 %

7.         Hohn Tomáš        50 %

8.         Kreuzer Tomáš 47 %

9.         Vodák David      47 %

10.       Hunal Lukáš      47 %

11.       Kraus Martin    46 %

12.       Szentkeresztiová Katarína       46 % volit.

13.       Šimánová Hana            45 %

12.       Volf Jiří     62 %

 

Skupina Mg2N4- Mgr. Dagmar Lukášová

1.      Andrýs Pavel    72 %

2.         Dvořák Jan         59 %

3.         Florián Jan         58 %

4.         Jizba Tomáš         57 %

5.         Kratochvilová Veronika            82 %

6.         Malinovský Petr         73 %

7.         Matějka Pavel  57 %

8.         Mitiska Jan          64 %

9.         Purkart Pavel  86 %

10.       Silovská Jana   77 %

11.       Šlégl Jan  59 %

      

                      

 

Mag2N-komb -  Mgr. Dagmar Lukášová                   

 

Ruština

Ruština 15JBR3/ 15JBR4

Skupina Mg2R1 - PhDr. Marie Michlová

1.      Hůlek Jakub       28 %

2.         Mojžyšek Tomáš           25 %

3.         Kobosil Martin            0 %

4.         Hájek Adam         0 %

5.         Vašírovský Marek     0 %

6.         Smeták Jan          0 %

7.         Dostál Vojtěch            0 %

8.         Vojta Jiří nar 1991       0 %

9.         Šalda Petr           0 %

10.       Janečka David  0 %

11.       Jirsa Jakub          0 %

12.       Černý Martin    0 %

13.       Šubrt Daniel      0 %

14.       Hrubčo Jakub    0 %

15.       Mikloš Marián  0 %

16.       Jelačičová Anna zač.

17.       Krausová Karolína Z

mašková kateřina

 

Skupina Mg2R2 - PhDr. Marie Michlová

1.      Müller Alan      100 %

2.         Bespeatih Andrej        98 %

3.         Diblík Lukáš      88 %

4.         Dreherová Kateřina           78 %

5.         Kalová Žaneta 77 %

6.         Livorová Kateřina   74 %

7.         Luncar Jan          70 %

8.         Drobík Štěpán   64 %

9.         Beránková Michaela          64 %

10.       Danielisová Kateřina         64 %

11.       Vinkler Jakub   59 %

12.       Ženíšek Ivan       57 %

13.       Jelínková Martina    48 %

14.       Ptáček Lukáš     36 %

 

Mg2R-komb - PhDr. Světlana Michlová               

 

španělština

Španělština 15JBS3/ 15JBS4

Skupina Mg2Š1  - Lic. Santiago Lopez       

 Davidík Vojtěch

Janošec Jan

Künzelová Barbora

Malý Michal

Masár Radek

Orlický Adam

Orzság Pavol

Samoilova Vera

Tomášek Martin

Vlasák Marek

 

 

Skupina Mg2Š2 – Lic. Santiago Lopez

Havlíček Marek

Charvát Roman

Maršálková Nela

Matějíček Martin

Suchánek Jan

Szentekeresztiová Katarína

Šípek Martin

Vojta Jiří

Zýková Lucie

 

Mg2Š-komb. - PhDr. Petra Vavroušová

Canoóvá Michalea

Ge Filip

Just Ladislav

Kanclíř Martin

Klapal Josef

Malý Zbyněk

Moravec Jiří

Petržílka Matěj

Pražan Marek

Prokop Jaroslav

Valouch Tomáš

 

Doktorandi

 

Angličtina   - kód 15JAA                 Mgr. Věra Bala

Němčina (15JAN, JANL, JANI)      Mgr. Alexej Kusák

Ruština                                            PhDr. Světlana Michlová

Francouzština                                  Mgr. Irena Veselková

Španělština                                      PhDr. Petra Vavroušová