Pokyny k napsání rozřazovacích testů:

Pokyny pro 1. ročník bakalářského studia (budoucí 2. ročník 2014-2015)

Pokyny pro 2. ročník bakalářského studia (budoucí 3. ročník 2014-2015)

Pokyny pro 3. ročník bakalářského studia (budoucí 1. ročník magisterského studia 2014-2015) a pro studenty z jiných škol přijaté ke studiu do 1. roč. magister. studia na FD)

 

Jazykové skupiny v akademickém roce 2014/15

 

 

2. ročník bakalářského studia

Angličtina 15JZ1A/ 15JZ2A

 

IIAPIL Mgr. Lenka Monková, MSc.

1.      Bratršovský David            66 %  PIL

2.      Bugár Tibor          67 % PIL

3.      Bulušek Martin    81 %  PIL

4.      Čechalová Martina          92 %  PIL

5.      Daniel Matúš       81 % PIL

6.      Fanta Matěj         91 % PIL

7.      Goubej Jakub        94 % PIL

8.      Hevesi Tibor         80 % PIL

9.      Kundrata Roman  99 % PIL

10.  Kuric Miloš           97 % PIL

11.  Lukeš Petr 90 % PIL

12.  Luner Martin        52 % PIL

13.  Peřan Patrik         78 % PIL

14.  Pospíchal David    75 % PIL

15.  Sehnal Jakub        82 % PIL

16.  Stupka Jan            73 % PIL

17.  Tvrzník Michal     92 % PIL

18.  Večeřa Pavel        84 % PIL

19.  Žatečka David      89 % PIL

 

IIA1    PhDr. Markéta Vojanová

1.      Badibanga Dávid  0 %

2.      Bočková Petra      30 %

3.      Bursa Daniel        35 %

4.      Dubnitckaia Ekaterina     28 %

5.      Kořínek Martin    29 %

6.      Lechner Šimon     38 %

7.      Mikulka Martin    33 %

8.      Porwisz Vojtěch   32 %

9.      Vašátko Lukáš     31 % TUL

10.  Vojířová Tereza    36 %

11.  Vrána Jakub         10 %

 

IIA2    PhDr. Klára Matuchová, Ph.D.

1.      Boudyš Daniel      40 %

2.      Cvešperová Lenka           47 %

3.      Hudák Michael    49 %

4.      Kučera Tomáš      48 %

5.      Mikšů Filip

6.      Mrkvička Lukáš   40 % TUL

7.      Nekvinda Milan   40 % TUL

8.      Sedláčková Lenka           48 %

9.      Shirshova Yulia

10.  Soukup Šimon      38 %

11.  Trněný Aleš          49 %

12.  Zachariášová Kamila       42 %

13.  Zemánek Tomáš   41 %

 

IIA3    PhDr. Klára Matuchová, Ph.D.

 

1.      Brückner Michal  53 %

2.      Čekal Lukáš         56 %

3.      Klein Aleš            55 %

4.      Krumpová Radka 55 %

5.      Matta Lukáš         56 %

6.      Novotný Zdeněk  52 % TUL

7.      Rauš Martin

8.      Sejkora Martin     50 %

9.      Troitskaya Alina   54 %

 

IIA4    Mgr. Lenka Monková, MSc.

1.      Holý Prokop          58 %

2.      Jozová Šárka         57 %

3.      Kršňák Vojtěch     65 %

4.      Kubešová Ludmila            56 %

6.      Ptáček Václav       58 % TUL

7.    Reichl Vít

8.   Sylanaj Michael   67 %

9.      Tollingerová Nikola         61 %

10.  Trsťan Michael    60 %

11.  Vančát Lukáš        64 %

12.  Vlček Michal        64 %

13.  Volf Radek            68 %

14.  Zejval Vojtěch      66 %

                                                    

IIA5    PhDr. Markéta Vojanová

1.      Dobrý Vít  68 %

2.      Dousková Nikol   73 %

3.      Durný Tomáš       73 % TUL

4.      Kalný Zdeněk      72 %

5.      Kerouš David       70 %

6.      Konečná Martina 70 %

7.      Krnáč Miroslav    72 %

8.      Maršová Kristýna 72 %

9.      Pazdro Vladimír   72 %

10.  Selnerová Adéla

11.  Šandera Vít          72 %

12.  Šulcová Kateřina  72 %

13.  Ulanovský Adam 71 %

14.  Vácha Patrik        68 %

 

IIA6    PhDr. Klára Matuchová, Ph.D.

1.      Anděl Marek

2.      Bednář Štěpán     77 %

3.      Berečková Barbora          55 %

4.      Červenka Tomáš  79 %

5.      Holý Prokop

6.      Kála Martin          77 % TUL

7.      Ludvík Vojtěch    78 %

8.      Matěk Jan 78 %

9.      Melo Lukáš          78 %

10.  Nováček Jakub     79 %

11.  Posekaný Lukáš   78 %

12.  Šíma Jakub           76 %

13.  Smrž Vojtěch       78 %

14.  Štefl Jan   77 %

15.  Suk Matěj 74 %

16.  Zpěváčková Karolína       75 %

 

IIA7    Mgr. Lenka Monková, MSc.

1.      Batinkeeva Tsagan          83 %

2.      Frühbauer Michal            83 %

3.      Haněl Ladislav

4.      Jeřábková Markéta

5.      Kašparová Jana            79 %

6.      Kohout Petr               82 %

7.      Macháček David        82 %

8.      Martincová Kateřina     83 %

9.      Novotná Kateřina

10.  Soldát Jan                  79 %

11.  Strnad Petr                  81 %

12.  Svoboda Pavel            81 %

13.  Šiller Patrik                80 % TUL

14.  Uhlíř Tomáš               84 % TUL

15.  Vorel Michal              80 %

 

IIA8     Peter Morpuss

1.      Blažík Radomír           95 % TUL

2.      Dostál Martin             93 %

3.      Dresler Jakub              85 %

4.      Dudík Daniel              94 %

5.      Dvořáková Marie       92 %

6.      Janda David               98 %

7.      Kubáč Tomáš             85 %

8.      Matěchová Tereza      84 %

9.      Matějček Jakub          87 %

10.  Minařík Tomáš           87 %

11.  Morávek Martin         98 %

12.  Müller Filip                 98 %

13.  Nosek Jakub (po přeruš.)

14.  Novotná Kateřina       90 %

15.  Opletalová Bára         87 %

 

IIA – komb.            Mgr.  Eva Rothová

1.      Goláň Tomáš

2.      Kodl Jan

3.      Ptáček Miloslav

4.      Smetana Tomáš

5.      Šašková Zuzana

6.      Škripko Jindřich

7.      Uhlíř Tomáš

 

2. ročník bakalářského studia

Francouzština 15JZ1F/ 15JZ2F

 

IIF1    Mgr. Irena Veselková

1.      Chlumský Tomáš        0 %

2.      Cieslová Klára          29 %

3.      Filip Samuel             0 %

4.      Kaiml Dušan            0 %

5.      Kerouš David           0 %

6.      Maslikiewiczová Iva  48 %

7.      Míková Tereza          21 %

8.      Purkrábková Zuzana  56 %

 

IIF    Mgr. Irena Veselková

neobsazeno

 

2. ročník bakalářského studia

Němčina 15JZ1N/ 15JZ2N

 

IIN1    PhDr. Mgr. Jana Šmolíková, Ph.D.

1.      Baisetov Madi      5 %

2.      Blechová Markéta            4 %

3.      Pham Van Quyen 1 %

4.      Zvelebil Jakub      1 %

5.      Badibanga Dávid 0 %

6.      Khrapova Mariia  0 %

7.      Rudenia Maria     0 %

8.      Splítek Jiří            0 %

9.      Jíra Vojtěch          0 %

10.  Diňa David          0 %

11.  Mohyla Jan

12.  Trojan Jindřich     0 %

13.  Plašilová Alena    0 %

14.  Vinař Petr 0 %

15.  Vávra Rudolf       0 %

16.  Křivánek Jan        0 %

17.  Novotný Jan         0 %

18.  Mach Jan  1 %

19.  Procházka Jan      4 %

 

IIN2    PhDr. Mgr. Jana Šmolíková, Ph.D.

1.      Bartoň Tomáš      44 %

2.      Benda Matěj        42 %

3.      Brož Jiří    6 %

4.      Cymorek Marek   36 %

5.      Gobbi Vojtěch     32 %

6.      Götzová Daniela  26 %

7.      Hegerová Veronika          28 %

8.      Hoblík David       46 %

9.      Hrubešová Erika  42 % - 2. skup.

10.  Janeček David      16 %

11.  Kováč Ivo            21 %

12.  Lepková Lucie     19 %

13.  Máca Jan  30 %

14.  Moudrá Karolína  17 %

15.  Netrval Tomáš      34 %

16.  Pakandlová Marie            36 %

17.  Štein Richard       24 %

18.  Ulanovský Adam 28 %

 

IIN3    Mgr. Dagmar Lukášová

1.      David Tomáš  81 %

2.      Hajduk Petr            50 %

3.      Härtel Štefan          71 %

4.      Horák Jan               70 %

5.      Karešová Petra       56 %

6.      Matasová Kateřina 47 %

7.      Nevoral Michal       77 %

8.      Noskievič Tomáš    73 %

9.      Paprčka Ondřej      75 %

10.  Pokorný Tomáš      50 %

11.  Schůt Martin          52 %

12.  Štulíková Nikola    58 %

13.  Tran Thu Phuong    73 %

14.  Vacek Jan               78 %

15.  Vitouš David          69 %

 

IIN-komb   PhDr. Mgr. Jana Šmolíková, Ph.D.

1.      Tomáš Goláň

2.      Michal Jirků

 

 

 

2. ročník bakalářského studia

Ruština 15JZ1R/ 15JZ2R

 

IIR1 PhDr. Světlana Michlová

1.      Baisetov Madi            96 %

2.      Bliednykh Anna  99 %

3.      Hartl Martin         0 %

4.      Hartman Matouš  16 %

5.      Hořeňovský Vít   74 %

6.      Hůla Tomáš          1 %

7.      Ivanova Valeriya 98 %

8.      Kafka Lukáš        1 %

9.      Maléř Čeněk        75 %

10.  Pernica Pavel       0 %

11.  Púpala Pavel        0 %

12.  Tapalov Amal      96 %

13.  Vojířová Tereza    0 %

14.  Zharkova Victoria      100 %

 

 

IIR-komb             PhDr. Světlana Michlová

1.      Matouš Hartman

 

 

2. ročník bakalářského studia

Španělština 15JZ1S/ 15JZ2S

 

IIŠ1     Lic. Santiago Lopez

1.       Bóka Michal – Z

2.       Borková Marie – Z

3.       Čejka Jan – Z

4.       Drexler Jakub – Z

5.       Duda Jindřich – Z

6.       Hejzlar Tomáš – Z

7.       Chroust Hynek – Z

8.       Konečný Filip – Z

9.       Král Viktor – mírně pokr.

10.   Kubaníková Alice – Z?

11.   Ledahudec Adam – Z

12.   Lingán Martin – pokr. (ale může být u Z)

13.   Marková Karolína – Z

14.   Maryník Tomáš – Z

15.   Moos Tomáš – Z

16.   Pajerová Tereza – (A1)

17.   Papoušek Jan – Z?

18.   Sadílek Vladimír – A1

19.   Vidlička Jan – Z

20.   Vudarčíková Tereza - Z

 

IIŠ-komb.     

neobsazeno

3. ročník bakalářského studia

Angličtina 15JZ3A/ 15JZ4A

(Výuku angličtiny pro obory PIL a TUL ve 3. ročníku bakal. studia zajišťuje ústav K621 – předmět 21LAB1)

Šimon Jan – dopíše test

 

IIIA1  Mgr. Jitka Heřmanová

 

1.      Jáneš Lukáš          0 %

2.      Jetelina Petr          43 %

3.      Kácovský Jaroslav           30 %

4.      Kecherová Kamila           1 %

5.      Kekula František  42 %

6.      Kopl Martin         4 %

7.      Lán Sébastien       43 %

8.      Leskiv Tetyana

9.      Nováková Karolína          29 %

10.  Rubač Michal       6 %

11.  Šlapák Michal      0 %

12.  Suastika Jan         41 %

13.  Tříšková Jana       28 %

14.  Zvezdarev Pavel  44 %

 

IIIA2   Mgr. Marek Tomeček, Ph.D.

1.      Adamcová Tereza            68 %

2.      Bažantová Barbora

3.      Jíšová Jana           71 %

4.      Kafková Markéta 58 %

5.      Krupička Jan        69 %

6.      Kudláček Patrik   71 %

7.      Langerová Kateřina         54 %

8.      Maixnerová Martina        67 %

9.      Moreva Ksenia     71 %

10.  Peterka Michal

11.  Petr David            52 %

12.  Sodomková Adéla           63 %

13.  Slobodian Jiří

14.  Stojaspalová Zdeňka       71 %

15.  Wied Petr 54 %

 

 

IIIA3 Mgr. Marek Tomeček, Ph.D.

1.      Blaščík Marek            92 %

2.      Blažek Petr               88 %

3.      Findejs Matouš         86 %

4.      Fomicheva Yulia       78 %

5.      Gál David vol.

6.      Hnyk Radim             89 %

7.      Juriga Michal druhý zápis

8.      Lehká Eva                 90 %  v zahr. Erasmus

9.      Ovsiyuk Yana           74 %

10.  Paroubek Jan             82 %

11.  Příhoda David volit.

12.  Ryšavý Jakub            89 %

13.  Seidl Marek volit.

14.  Štok Jakub                94 %

15.  Topková Tereza        82 %  v zahr.Erasmus

16.  Ulrich Siegfried        76 %

17.  Vysocký Adam         90 % v zahr.Erasmus

 

 

IIIA-komb.             Mgr. Eva Rothová

neobsazeno

 

3. ročník bakalářského studia

Francouzština 15JZ3F/ 15JZ4F

 

IIIF1   Mgr. Irena Veselková

1.      Alexeeva Elena          39 %

2.      Hladík Filip         68 %

3.      Hos Jiří                42 %

4.      Hruda Lukáš       0 %

5.      Klimčák Petr       0 %

6.      Košut Petr           5 %

7.      Michalička Jakub        60 %

8.      Novotný David   0 %

9.      Subbotina Polina 28 %

10.  Suchánek Marek 23 %

11.  Tilšar Martin       37 %

12.  Vaněk Jan           2 %

 

IIIF-komb. Mgr. Irena Veselková

neobsazeno

 

3. ročník bakalářského studia

Němčina 15JZ3N/ 15JZ4N

 

IIIN1  Mgr. Dagmar Lukášová

1.      Doskočil Marek    1 %

2.      Dvořák Michal     0 %

3.      Janáček Jan          0 %

4.      Koukal Petr          2 %

5.      Miklóš Ondřej      0 %

6.      Nehasil Karel

7.      Růžička Michal    0 %

8.      Řeháček Hynek    0 %  ???

9.      Svoboda Tomáš vol.

10.  Šperk Michal        0 %

11.  Štěrba Jan

12.  Vašíček Rostislav 0 %

13.  Vít Vojtěch          30 %

 

IIIN2   Mgr. Alexej Kusák

1.      Culek Jakub          druhý zápis

2.      Fusková Darina    33 %

3.      Hájek Martin        36 %

4.      Havel Tomáš        34 %

5.      Koubek David     7 %

6.      Kovanda Lukáš    0 %

7.      Králíčková Lenka 43 %

8.      Mašínová Kateřina           51 %

9.      Mladenović Stefan          0 %

10.  Šiklová Anna       8 %

11.  Šikolová Bára

12.  Švec Marek          7 %

13.  Toman Přemysl    33 %

14.  Zajíček Šimon      0 %

15.  Zuda Dominik      24 %

 

                            

 

IIIN3  Mgr. Alexej Kusák

1.      Brodský Pavel 62 %

2.      Červená Veronika   49 %

3.      Habalová Markéta   74 %

4.      Kliment Jakub         68 %

5.      Komínek Tomáš      36 %

6.      Orálek Vojtěch        67 %

7.      Pochop Stanislav     65 %

8.      Turková Eliška        65 %

9.      Vácha Jaroslav        39 %

10.  Vlček Bohumil        81 %

 

IIIN-komb. Mgr. Eva Rezlerová

Jiří Berlínský

 

 

3. ročník bakalářského studia

Ruština 15JZ3R/ 15JZ4R

 

IIIR1 PhDr. Světlana Michlová

1.      Belinger Jindřich        0 %

2.      Beránek Jan                   2 %

3.      Dvořák Josef                 0 %

4.      Falta Jan                        0 %

5.      Faltysová Andrea          0 %

6.      Fojtíková Helena           0 %

7.      Gopak Valerii                99 %

8.      Hruška Adam                26 %

9.      Kroupar Václav             0 %

10.  Milec Karel                    0 %

11.  Müller Tadeáš                2 %

12.  Neuhäuserová Michaela         0 %

13.  Neumannová Klára        0 %

14.  Proske Zdeněk               76 %

15.  Urbánek Pavel               0 %

16.  Viktorová Jana              0 %

17.  Vinduška Radek            17 %

 

IIIR-komb.    PhDr. Světlana Michlová

1.      Martin Činátl

2.      Monika Karlíková

3.      Štěpánka Kuchtová

 

 

3. ročník bakalářského studia

Španělština 15JZ3S/ 15JZ4S

 

IIIŠ1   Mgr. Alice Lukešová

1.       Adorna Marcel – mírně pokr.

2.       Albert Martin – Z

3.       Bykov Oleksiy - Z

4.       Frýba Ondřej – Z

5.       Haller Zbyněk – Z

6.       Jankovská Markéta – Z

7.       Kozáková Zuzana – Z

8.       Krajča Petr – Z

9.       Kudlík Jiří – Z

10.   Machuta Jakub – Z

11.   Medgyesy Robin – Z

12.   Nedvěd Ondřej – Z

13.   Papež Radek – Z

14.   Pecinová Karolína  - Z

15.   Pospíšil Jan – Z

16.   Smeták David – Z

17.   Truhlářová Eva – Z

 

 

IIIŠ2   Mgr. Alice Lukešová

1.       Bursík David (opakuje; v ZS uznáno, v LS bude pokračovat)

2.       Čeněk Tomáš pokr.

3.       Čuřík Lukáš – mírně pokr.

4.       Gold Lukáš – mírně pokr.

5.       Grabovská Lada – pokr.

6.       Kroupar Václav - pokr. volit.

7.       Meloun Martin – mírně pokr.

 

IIIŠ-komb.

neobsazeno

 

1. ročník magisterské studium

 

Angličtina 15J2A1/ 15JBA2

 

Mg1-APL1      Mgr. Dana Boušová

1.      Feninec Jakub

2.      Hořejší Jiří

3.      Mlezivová Michaela

4.      Plocek Lukáš

5.      Schránil Jakub

6.      Stiborová Kateřina

7.      Vališ Petr

 

 

Mg1-APL2      Mgr. Dana Boušová

1.      Brázda Adam

2.      Dvořák Jakub

3.      Hladej Roman

4.      Hrubčo Jakub

5.      Janáček Matouš

6.      Krywultová Janka

7.      Kulifaj Tomáš

8.      Matějka Lukáš

9.      Nechoďdomová Eva

10.  Pavlíček Ondřej

11.  Rotková Aneta

12.  Tési Simon

13.  Shrbený Filip

14.  Valášková Irena

15.  Žáková Kateřina

 

 

Mg1-APL3      Mgr. Jitka Heřmanová

 

1.      Burjánková Petra  83 % PL

2.      Bursík Jaroslav     80 % PL

3.      Cáp Tomáš PL      97 %

4.      Hlaváč Adam       78 % PL

5.      Klazar Jan             86 % PL

6.      Kmeťová Romana      84 % PL

7.      Krch Miloslav

8.      Líkař Petr              73 % PL

9.      Macalík Roman    77 % PL

10.  Navrátil Kryštof   82 % PL

11.  Ondrášková Jana  84 % PL

12.  Skálová Martina   83 % PL

13.  Štumper Marek     78 % PL

14.  Svoboda Karel      95 % PL

15.  Szentkeresztiová Katarína     89 % PL

16.  Volena Tomáš       93 % PL

 

Mg1-A1                          Ing. Mgr. Jan Feit

1.      Beránek Jan    25 %

2.      Davidík Vojtěch  3 %

3.      Dolský František  3 %

4.      Jakl Filip         0 %

5.      Jelínková Martina 16 %

6.      Koshkina Ekaterina         22 %

7.      Marešová Šárka

8.      Nahodil David

9.      Peterka Martin

10.  Volf Jiří          28 %

11.  Záruba Jiří       25 %

 

Mg1-A2           Mgr. Jitka Heřmanová

 

1.      Charvát Roman    39 %

2.      Kalová Žaneta      35 %

3.      Klapal Josef

4.      Koubek Michal    34 %

5.      Luncar Jan      32 %

6.      Masár Radek  46 %

7.      Vašírovský Marek            40 %

8.      Vinkler Jakub 37 %

9.      Zýková Lucie 28 %

 

Mg1-A3          Mgr. Dana Boušová

1.      Eminger Jakub

2.      Hlaváč Štěpán

3.      Hohn Tomáš

4.      Janošec Jan

5.      Karch Daniel

6.      Kraus Martin

7.      Kobosil Martin

8.      Matoušek Jan

9.      Nováček Ondřej

10.  Peterka Martin

11.  Ptáček Lukáš

12.  Vojta Jiří

13.  Ženíšek Ivan

 

Mg1-A4          Mgr. Markéta Olehlová, Ph.D.

14.  Drobík Štěpán

15.  Dufek Jakub

16.  Hopr Jan

17.  Hunal Lukáš

18.  Jůza Lukáš

19.  Kluc Michal

20.  Kreuzer Tomáš

21.  Livorová Kateřina

22.  Mojžysek Tomáš

23.  Ország Pavol

24.  Oulický Adam

25.  Pazdera Vojtěch

26.  Purkart Pavel

27.  Šleichert Jan

 

Mg1-A5          Mgr. Markéta Olehlová, Ph.D.

1.      Abramova Karina

2.      Cvrček Antonín

3.      Havlíček Marek

4.      Hlaváč Tomáš

5.      Jirsa Jakub

6.      Maršálková Nela

7.      Matějíček Martin

8.      Nehasil Michal

9.      Pilecký Jan

10.  Samoilova Vera

11.  Šípek Martin

12.  Šubrt Daniel

13.  Tomášek Martin

14.  Vojta Jiří

15.  Vraniaková Terézia

 

 

Mg1-A6          Mgr. Eva Rezlerová

1.      Čaňová Magdaléna         75 %

2.      Hájek Adam   76 %

3.      Hanke Štěpán 64 %

4.      Janečka David      66 %

5.      Kolář Radek   63 %

6.      Koropova Margarita        75 %

7.      Mitiska Jan     73 %

8.      Novák Jan       70 %

9.      Pulda Jan              68 %

10.  Silovská Jana  72 %

11.  Šíma Radim    74 %

12.  Šlégl Jan         72 %

13.  Švasta Jakub   65 %

14.  Vlasák Marek  72 %

15.  Hába Ondřej

 

Mg1-A7          Mgr. Jitka Heřmanová       

1.      Berger Jan - Erasmus

2.      Diblík Lukáš                     81 %

3.      Hoření Tomáš                   83 %

4.      Kotrc Ondřej                    88 %

5.      Kubát Václav

6.      Künzelová Barbora 83 %

7.      Malinovský Petr               92 %

8.      Malý Michal                     82 %

9.      Petrouš Matej                   80 %

10.  Šimon Jan                         87 %

11.  Slavětinská Lucie             76 %

12.  Suchánek Jan                    82 %

13.  Vodák David                    81 %

 

Mg1A-komb                         Mgr. Eva Rothová

1.      Jan Biskup

2.      Artem Bredo

3.      Michaela Canóová

4.      Maxim Cernenco

5.      Martin Cimbura

6.      Kateřina Hrušková

7.      Martin Kanclíř

8.      Jiří Kosta

9.      Jiří Kropáček

10.  Roman Kuzminykh

11.  Zbyněk Malý

12.  Jiří Moravec

13.  Alexey Oreshkin

14.  Matěj Petržílka

15.  Marek Pražan

16.  Jaroslav Prokop

17.  Lukáš Randus

18.  Ondřej Řezníček

 

19.  Petr Schiebl

20.  Martin Slabý

21.  Václav Srbecký

22.  Jakub Štollmann

23.  Tomáš Valouch

 

Francouzština 15J2F1/ 15JBF2

Mg1-F1 Mgr. Irena Veselková

Skupina otevřená dodatečně po zvýšení počtu zájemců. Případní další zájemci mohou požádat o přestup na tento jazyk.

 

1.      Hlaváč Štěpán

2.      Koropova Margarita (nepovinná Fj)

3.      Krausová Karolína

4.      Marešová Šárka (PL?)

5.      Pulda Jan

6.      Shrbený Filip (nepovinná Fj )

7.      Šimon Jan  69 %

8.      Skálová Martina (PL?)

9.      Slavětínská Lucie

 

Mg1F-komb. Mgr. Irena Veselková

                Petr Schiebl

 

Němčina 15J2N1// 15JBN2

Mg1-N1          Mgr. Dagmar Lukášová

1.      Čaňová Magdaléna         Z

2.      Eminger Jakub     0 %

3.      Hopp Jan - Z

4.      Hoření Tomáš 0 %

5.      Chang Ťing-Kai

6.      Chau Le-Oanh

7.      Kluc Michal    0 %

8.      Kolář Radek   0 %

9.      Koropova Margarita 16 %

10.  Kotrc Ondřej  0 %

11.  Kubát Václav

12.  Nahodil David

13.  Němec Marek

14.  Šíma Radim  1 %

15.  Šleichrt Jan     0 %

 

Mg1-N2          Mgr. Alexej Kusák

1.      Beránek Jan    42 %

2.      Dolský František 

3.      Hlaváč Tomáš 44 %

4.      Jakl Filip         27 %

5.      Jůza Lukáš      48 %

6.      Karch Daniel  41 %

7.      Matoušek Jan  19 %

8.      Nehasil Michal     44 %

9.      Nováček Ondřej   44 %

10.  Peterka Martin     45 %

11.  Petrouš Matej 42 %

12.  Valenta Jiří     29 %

13.  Záruba Jiří       35 %

 

Mg1-N3          Mgr. Eva Rezlerová

1.      Dufek Jakub    57 %

2.      Hanke Štěpán 56 %

3.      Hohn Tomáš   50 %

4.      Hunal Lukáš   47 %

5.      Koubek Michal    56 %

6.      Kraus Martin  46 %

7.      Kreuzer Tomáš     47 %

8.      Novák Jan       51 %

9.      Pilecký Jan      54 %

10.  Katarína Szentkeresztiová

11.  Šimánová Hana    45 %

12.  Švasta Jakub   55 %

13.  Vodák David  47 %

 

Mg1-N4          Antina Ittner, M.A.

1.      Andrýs Pavel         72 %

2.      Koshkina Ekaterina          64 %

3.      Malinovský Petr               73 %

4.      Mitiska Jan                       64 %

5.      Pazdera Vojtěch               59 %

6.      Purkart Pavel                    86 %

7.      Silovská Jana                    77 %

8.      Šlégl Jan                           59 %

 

Mg1N-komb. Mgr. Dagmar Lukášová

1.      Jan Biskup

2.      Martin Cimbura

3.      Jiří Kropáček

4.      Jiří Moravec

5.      Alexey Oreshkin

6.      Matěj Petržílka

7.      Lukáš Randus

8.      Ondřej Řezníček

9.      Martin Slabý

10.  Václav Srbecký

11.  Jakub Štollmann

 

Ruština 15J2R1/ 15JBR2

 

Mg1-R1          PhDr. Světlana Michlová

1.      Černý Martin       0 %

2.      Dostál Vojtěch     0 %

3.      Hájek Adam         0 %

4.      Hrubčo Jakub       0 %

5.      Hůlek Jakub         28 %

6.      Janečka David      0 %

7.      Jelačičová Anna zač.

8.      Jirsa Jakub            0 %

9.      Kobosil Martin     0 %

10.  Mikloš Marián      0 %

11.  Mojžyšek Tomáš  25 %

12.  Šalda Petr 0 %

13.  Smeták Jan           0 %

14.  Šubrt Daniel         0 %

15.  Vašírovský Marek            0 %

16.  Vojta Jiří nar 1991           0 %

 

Mg1-R2          PhDr. Světlana Michlová

1.      Beránková Michaela  64 %

2.      Bespeatih Andrej       98 %

3.      Cvrček Antonín          48 %

4.      Danielisová Kateřina  64 %

5.      Diblík Lukáš   88 %

6.      Dreherová Kateřina    78 %

7.      Drobík Štěpán            64 %

8.      Hrušková Kateřina 93 %

9.      Jelínková Martina       48 %

10.  Kalová Žaneta            77 %

11.  Livorová Kateřina      74 %

12.  Luncar Jan      70 %

13.  Müller Alan    100 %

14.  Ptáček Lukáš  36 %

15.  Vinkler Jakub 59 %

16.  Ženíšek Ivan   57 %

 

Mg1R-komb. PhDr. Světlana Michlová

1.      Artem Bredo

2.      Maxim Cernenco

3.      Kateřina Hrušková

4.      David Kaiser

5.      Jiří Kosta

6.      Roman Kuzminykh

7.      Vladislav Zápeca

 

Španělština 15J2S1/ 15JBS2

Mg1-S1          Mgr. Lenka Pospíšilová

 

1.      Davidík Vojtěch

2.      Janošec Jan

3.      Klapal Josef

4.      Künzelová Barbora

5.      Malý Michal

6.      Masar Radek

7.      Orlický Adam

8.      Orzság Pavol

9.      Samoilova Vera

10.  Tomášek Martin

11.  Vlasák Marek

12.  Pulda Jan – vol.

 

Mg1-S2          Mgr. Lenka Pospíšilová

1.     Havlíček Marek

2.     Charvát Roman

3.     Maršálková Nela

4.     Matějíček Martin

5.     Suchánek Jan

6.     Szentekeresztiová Katarína

7.     Šípek Martin

8.     Vojta Jiří

9.     Zýková Lucie

 

 

Mg1S-komb  

1.      Michaela Canóová

2.      Ladislav Just

3.      Martin Kanclíř

4.      Zbyněk Malý

5.      Marek Pražan

6.      Jaroslav Prokop

7.      Tomáš Valouch

 

 

 

2. ročník magisterské studium

Angličtina 15JBA3/ 15JBA4

 

Mg2-APL1  Mgr. Markéta Olehlová Ph.D.

1.      Absolon Stanislav

2.      Hergessel Jiří

3.      Hrubešová Kateřina

4.      Hulínská Šárka

5.      Hušek Petr

6.      Krčil David

7.      Kunčíková Kateřina

8.      Němec Marek

9.      Novák Lukáš

10.  Pechoušková Renata

 

 

Mg2-APL2        Mgr. Markéta Olehlová Ph.D.

 

1.      Bahenský Pavel

2.      Blaha Richard

3.      Brázda Slavomír

4.      Hůlek David

5.      Krejčík Filip

6.      Majnušová Klára

7.      Mrzenová Michaela

8.      Tyll Adam

9.      Umlauf Lukáš

10.  Vokáč Roman

11.  Vokůrka Lukáš

12.  Zach Martin

 

Mg2-APL3        Peter Morpuss

1.      Brezoľubský Jiří     72 %         PL

2.      Bureš Robert          80 %   PL

3.      Císlerová Iveta       77 %   PL

4.      Dzurilla Bohuslav   72 %   PL

5.      Filo Slavomír          69 %   PL

6.      Fousek Jan                         74 %        PL

7.      Hrabík Hynek         69 %   PL

8.      Jarnot Daniel          69 %   PL

9.      Kubíčková Renata  82 %   PL

10.  Surý Jakub                         71 %        PL

11.  Tlustý Martin          70 %   PL

12.  Vaňková Kristýna  77 %   PL

 

Mg2-APL4      Peter Morpuss

1.       Bodó Michal         89 %         PL

2.      Brecík Tomáš

3.      Černý Pavel            91 %   PL

4.      Doležal Miloš         86 %   PL

5.      Dorovskyy Oleksandr       89 %        PL

6.      Dudová Dita           83 %   PL

7.      Gandi Michal          88 %   PL

8.      Hajný Marek           88 %   PL

9.      Hlusička Michal      90 %   PL

10.  Holas Ondřej          91 %   PL

11.  Janovská Michaela  89 %   PL

12.  Lipták Tomáš          88 %   PL

13.  Mišejka Andrej       87 %   PL

14.  Pšovský Rostislav   86 %   PL

15.  Švancar Petr           85 %   PL

16.  Trešlová Hana         100 %     PL

17.  Vašíček Ondřej       88 %   PL

 

 

Mg2-A1              PhDr. Světlana Michlová

1.      Barcal Václav

2.      Čech Radek

3.      Dražný Petr            0 %

4.      Hnát Vladimír        2 %

5.      Holada David         29 %

6.      Hospodka Pavel     0 %

7.      Nahodil Tomáš       1 %

8.      Plotnikova Marianna  5 %

9.      Prouza Petr

                                                              

 

Mg2-A2              Mgr. Jitka Heřmanová

1.      Baroch Ondřej     5 %

2.      Gvuzd Jakub        6 %

3.      Henych Jiří           22 %

4.      Kalina Tomáš

5.      Ličmanová Jana   40 %

6.      Liebl Jan   30 %

7.      Liška Jaroslav       31 %

8.      Rakušanová Barbora        30 %

9.      Syrová Nikola      26 %

10.  Šleisová Hana      4 %

11.  Vašatová Linda    18 %

12.  Volák Jan 21 %

 

 

Mg2-A3              Mgr. Ing. Jan Feit

1.      Huczala Petr

2.      Holada David

3.      Kuchař Zdeněk

4.      Lenártová Petra    36 %

5.      Nešpor Jakub

6.      Pavin Roman        28 %

7.      Suk Petr

8.      Turek Jan  33 %

9.      Vocloň Tomáš      31 %

10.  Volek Jan 35 %

11.  Vopava Lukáš      36 %

12.  Zajíc Miroslav      34 %

13.  Rentka Jakub

 

 

Mg2-A4          PhDr. Markéta Vojanová                            

1.      Beneš Tomáš       

2.      Boyarkin Ivan

3.      Brázda Miroslav

4.      Cejzlarová Zuzana

5.      Cihelková Martina          

6.      Čech Lukáš          

7.      Formanová Michaela

8.      Gargulák Jan        22 %

9.      Horažďovský Patrik

10.  Jandová Tereza

11.  Koupilová Lenka

12.  Marjánko Robert

13.  Nedvědová Andrea

14.  Říha Stanislav      

15.  Šumelda Alan      

16.  Vančura David    

17.  Votava Tomáš

 

Mg2-A5              Mgr. Jitka Heřmanová

1.      Dlask Tomáš         43 %

2.      Kubka Pavel         43 %

3.      Kuciaková Petra   42 %

4.      Matoušková Tereza          42 %

5.      Melicharová Kateřina      43 %

6.      Růžička Jiří          41 %

7.      Štajner Filip

8.      Švábová Karolína

9.      Tittl Lukáš            39 %

10.  Zachariáš Martin  41 %

11.  Zoul David           41 %

12.  Zvěřina Karel       41 %

 

 

Mg2-A6          Mgr. Lenka Monková, MSc.

1.      Garreis Lukáš       50 %

2.      Hradecká Lucie    46 %

3.      Kočka Ondřej       44 %

4.      Král Jan                 44 %

5.      Nádeník David     47 %

6.      Najzarová Hana   44 %

7.      Nič Radek      46 %

8.  Valenta Martin

9.  Vaniš Miroslav     52 %

10. Voříšek Jan

 

 

 

Mg2-A7          PhDr. Markéta Vojanová    

1.      Antoš Jan 

2.      Beneš Jiří

3.      Bittner Jiří

4.      Budka Josef

5.      Cingroš Jiří

6.      Dvořáček Radek

7.      Fritzl Martin

8.      Hanton Martin

9.      Hercik Karel

10.  Hummelová Eva

11.  Řezáč Jindřich

12.  Sochorek Aleš      

13.  Stoklásek Petr     

14.  Wranová Markéta          

 

Mg2-A8             Mgr. Eva Rezlerová

1.      Andršová Monika 55 % na erasmu

2.      Balog Lukáš         55 %

3.      Cikhardtová Kristýna      58 %

4.      Gajdová Adéla na erasmu           56 %

5.      Havlíček Marek    56 %

6.      Hurt Tomáš 56 %

7.      Jadrníček Jan        56 %

8.      Jelínková Barbara 57 %

9.      Mucha Přemysl

10.  Neumann Marek  57 %

11.  Pacík Radim         58 %

12.  Paldus Tomáš       57 %

13.  Rechner Ondřej    58 %

14.  Rulc Vojtěch        58 %

15.  Šimík Jakub          56 %

16.  Vedral Lukáš       57 %

17.  Strouhal Martin

18.  Hába Ondřej

 

Mg2-A9           Mgr. Eva Rezlerová

1.      Brzek Lukáš

2.      Fišer Martin          61 %

3.      Frejka Martin       63 %

4.      Hladík Jakub        60 %

5.      Kolářová Veronika          59 % 

6.      Míšek Jan 60 %

7.      Neuwirth Petr      62 %  na erasmu

8.      Osičková Monika 62 %

9.      Pavlů Martin        62 %

10.  Svoboda Václav   62 %

11.  Svobodová Soňa 65 %

12.  Vališ Petr             62 %

13.  Zezula Jan            60 %

14.  Skalický Michal

15.  Vejrašková Romana

 

Mg2-A10          Mgr. Markéta Olehlová Ph.D.    

1.      Arazím Václav

2.      Čizmaziová Karolína

3.      Dočekalová Zuzana

4.      Hájková Barbora

5.      Havelka Martin

6.      Hlubuček Adam

7.      Horálek Jan

8.      Jindrová Věra

9.      Krákora Jan

10.  Ludvík Tomáš

11.  Nejerálová Jana

12.  Rogalewiczová Julie

13.  Stupková Alena

14.  Šefl David

15.  Včala Jan

 

Mg2-A11                 Mgr. Marek Tomeček, Ph.D.

1.      Čiháková Lucie           74 % v zahr. Erasmus

2.      Gallia Jan       72 %

3.      Halama František       71 %

4.      Kosová Barbora         74 %

5.      Kratochvíl Jakub        75 %

6.      Kudera Michael         74 %

7.      Málek Martin 77 %

8.      Martinkovič Tomáš

9.      Rufferová Tereza       76 % v zahr. Erasmus

10.  Simbaeva Valeriya     72 %

11.  Vejrážková Romana  74 %

12.  Velek Petr      80 %

 

 

 

Mg2-A12              Mgr. Marek Tomeček, Ph.D.

1.      Barnet Zdeněk     89 %

2.      Buzák Jan 88 %

3.      Hrabák Tomáš      83 %

4.      Hrdina Lukáš       84 %

5.      Koudelka Martin  98 %

6.      Kůs Karel 74 % v zahr. Erasmus

7.      Retamozová Petra 78 %

8.      Urbaniec Krzysztof         87 %

9.      Zima Ondřej         76 %

 

 

Mg2A-komb              Mgr. Eva Rothová

1.      Petr Bulej

2.      Renata Černá

3.      Jan David

4.      Adéla Dubská

5.      Milan Dvořák

6.      Pavel Dvořák

7.      Ekaterina Fedoseyeva

8.      Pavel Fiala

9.      Tomáš Imramovský

10.  David Kaiser

11.  Tomáš Kertis

12.  Veronika Kočová

13.  Jiří Kopal

14.  Štefan Kopyn

15.  Jiří Kosta

16.  Jan Lekeš

17.  Marcela Liptáková

18.  Tomáš Ludvík

19.  Anna Pechová

20.  Martina Podběhlá

21.  Pavel Remeš

22.  Tomáš Richter

23.  Daniel Rutar

24.  Stanislav Rýznar

25.  Josef Sandr

26.  Michal Šebánek

27.  Kateřina Štěpánková

28.  Jan Tesař

29.  Vladislav Zápeca

 

 

Mg 2. ročník – druhý jazyk

 

Francouzština 15JBF3/ 15JBF4

Mg2-F1                                  Mgr. Irena Veselková

1.      Arazim Václav            18 %

2.      Cejzlarová Zuzana      1 %

3.      Cikhardtová Kristýna 45 %

4.      Doubek Jan                dodatečně

5.      Dražný Petr

6.      Hlubuček Adam   35 %

7.      Hnát Vladimír      0 %

8.      Horažďovský Patrik   67 %

9.      Hrdina Lukáš        47 %

10.  Huczala Petr               dodatečně

11.  Kosová Barbora    55 %

12.  Kratochvíl Jakub  39 %

13.  Kudera Michael    26 %

14.  Melicharová Kateřina 35 %

15.  Neuwirth Petr       67 %

16.  Rogalewiczová Julie   1 %

17.  Řezníček Martin

18.  Simbaeva Valeriya     42 %

19.  Stupková Alena    4 %

20.  Velek Petr             95 %

21.  Zach Martin - Z

22.  Zvěřina Karel        1 %

 

 

Mg2-F-komb             Mgr. Irena Veselková

1.      Dubská Adéla

2.      Kočová Veronika

3.      Kopyn Štefan

4.      Podběhlá Martina

 

Němčina 15JBN3/ 15JBN4

Mg2-N1                         Mgr. Eva Rezlerová                    

1.      Bittner Jiří                        1 %

2.      Dvořáček Radek  0 %

3.      Hercik Karel         0 %

4.      Ludvík Tomáš      1 %

5.      Nádeník David    2 %

6.      Nahodil Tollmáš   0 %

7.      Prouza Petr

8.      Rentka Jakub       0 %

9.      Šefl David                       Z

10.  Šimík Jakub          1 %

11.  Šleisová Hana      1 %

12.  Vašatová Linda    3 %

13.  Cikhardtová Kristýna

 

Mg2-N2     Mgr. Dagmar Lukášová

1.      Baroch Ondřej     10 %

2.      Cihelková Martina           27 %

3.      Gargulák Jan        23 %

4.      Gvuzd Jakub        5 %

5.      Henych Jiří           19 %

6.      Krákora Jan          23 %

7.      Ksandr Lukáš       9 %

8.      Nejerálová Jana    13 %

9.      Nešpor Jakub

10.  Neumann Marek  14 %

11.  Rakušanová Barbora

12.  Řezáč Jindřich      23 %

13.  Turek Jan  6 %

14.  Zezula Jan            27 %

15.  Zoul David           25 %

                                              

 

 

Mg2-N3              Mgr. Eva Rezlerová

1.      Antoš Jan       

2.      Fišer Martin   

3.      Horálek Jan   

4.      Jadrníček Jan

5.      Kolářová Veronika   

6.      Koupilová Lenka

7.      Osičková Monika

8.      Rulc Vojtěch 

9.      Švábová Karolína     

10.  Tittl Lukáš                

11.  Vopava Lukáš           

12.  Wranová Markéta

13.  Paldus Lukáš

14.  Strouhal Martin

 

 

 

Mg2-N4              Antina Ittner, M.A.

1.      Beneš Jiří                  

2.      Buzák Jan

3.      Cingroš Jiří    

4.      Čizmaziová Karolína

5.      Frejka Martin

6.      Halama František

7.      Hummelová Eva       

8.      Jelínková Barbara     

9.      Jindrová Věra

10.  Ličmanová Jana

11.  Paldus Tomáš

12.  Rechner Ondřej

13.  Svoboda Václav       

14.  Valenta Martin          

15.  Včala Jan       

16.  Volák Jan      

                                          

Mg2-N5        Antina Ittner, M.A.

 

1.      Barnet Zdeněk          

2.      Budka Josef   

3.      Gajdová Adéla ZS uznán, nastoupí v LS

4.      Gallia Jan       

5.      Koudelka Martin       

6.      Pacík Radim  

7.      Urbaniec Krzysztof   

 

 

Mg2-N6        Mgr. Dagmar Lukášová

 

1.      Havelka Martin          68 %

2.      Hrabák Tomáš            72 %

3.      Kuciaková Petra         50 %

4.      Nič Radek

5.      Růžička Jiří     71 %

6.      Vaniš Miroslav           72 %

7.      Zajíc Miroslav

 

 

Mg2-N-komb            Mgr. Alexej Kusák              

1.      Petr Bulej

2.      Jan David

3.      Milan Dvořák

4.      Tomáš Imramovský

5.      Jiří Kopal

6.      Jan Lekeš

7.      Anna Pechová

8.      Daniel Rutar

9.      Josef Sandr

10.  Kateřina Štěpánková

11.  Jan Tesař

 

 

Ruština 15JBR3/ 15JBR4

Mg2-R1 PhDr. Světlana Michlová

1.      Balog Lukáš    0 %

2.      Beneš Tomáš        1 %

3.      Fiala Jan

4.      Hladík Jakub        0 %

5.      Holada David       0 %

6.      Hospodka Pavel   1 %

7.      Jandová Tereza     pokr.

8.      Kalina Tomáš       0 %

9.      Kočka Ondřej       0 %

10.  Liebl Jan               0 %

11.  Liška Jaroslav             pokr.

12.  Mišejka Andrej     0 %

13.  Míšek Jan             0 %

14.  Najzarová Hana    2 %

15.  Říha Stanislav      73 %

16.  Skalický Michal    0 %

17.  Šuch Marián

18.  Šumelda Alan       1 %

19.  Votava Tomáš      72 %

20.  Vocloň Tomáš      0 %

 

Mg2-R2 PhDr. Světlana Michlová

1.      Boyarkin Ivan 96 %

2.      Dlask Tomáš               pokr

3.      Formanová Michaela  65 %

4.      Mucha Přemysl     pokr

5.      Pavlů Martin         67 %

6.      Rufferová Tereza 87 %

7.      Syrová Nikola      38 %

8.      Voříšek Jan           71 %

9.      Zachariáš Martin  65 %

 

 

Mg2-R-komb PhDr. Světlana Michlová               

1.      Renata Černá

2.      Pavel Dvořák

3.      Ekaterina Fedoseyeva

4.      Pavel Fiala

5.      David Kaiser

6.      Tomáš Kertis

7.      Jiří Kosta

8.      Marcela Liptáková

9.      Tomáš Ludvík

10.  Pavel Remeš

11.  Tomáš Richter

12.  Stanislav Rýznar

13.  Michal Šebánek

14.  Vladislav Zápeca

 

 

Španělština 15JBS3/ 15JBS4

Mg2-Š1                   Lic. Luis García

1.      Barcal Václav

2.      Brázda Miroslav

3.      Brzek Lukáš

4.      Fritzl Martin

5.      Hájek Ondřej

6.      Hanton Martin

7.      Hurt Tomáš

8.      Jizba Michal

9.      Král Jan

10.  Kubka Pavel – se skupinou IIS1

11.  Kůs Karel

12.  Nedvědová Andrea

13.  Sochorek Aleš

14.  Stoklásek Petr

15.  Štajner Filip

16.  Volek Jan

 

Mg2-Š2                          Lic. Luis García

1.      Čiháková Lucie

2.      Dočekalová Zuzana

3.      Garreis Lukáš

4.      Hájková Barbora

5.      Hradecká Lucie

6.      Kotková Veronika

7.      Kuchař Zdeněk

8.      Lenártová Petra

9.      Málek Martin

10.  Marjánko Robert

11.  Martinkovič Tomáš

12.  Matoušková Tereza

13.  Suk Petr

14.  Svobodová Soňa

15.  Vančura David

16.  Vejrážková Romana

 

Mg2S-komb. PhDr. Petra Vavroušová

neobsazeno

 

 

Doktorandi

 

Angličtina         

 

kód 15JAA    Mgr. Věra Bala

 

Obor : Dopravní systémy a technika

 

           

 

 Obor : Inženýrská informatika

 

 

Obor : Technologie a management v dopravě a telekomunikacích

 

 

 

Obor : Dopravní logistika

 

 

 

Obor: Provoz a řízení letecké dopravy

 

Nástup ke studiu 1.10.2013

 

Obor : Dopravní systémy a technika

 

                                               612      P                     doc. Neubergová

 

Obor : Inženýrská informatika

 

           

 

 

Obor : Technologie a management v dopravě a telekomunikacích

 

 

Obor: Dopravní logistika

 

 

Obor: Provoz a řízení letecké dopravy

 

 

Němčina (15JAN)          Mgr. Alexej Kusák

Doktorandi  2013/14

Ukončený předmět:

  1. Ing. Pavel Ettler                   09. 12. 2013 (zapsáno v KOSu)
  2. Ing. Jiří Hanzl                      03. 02. 2014 (zapsáno v KOSu)
  3. Ing. Marie Zlámalová          10. 02. 2014 (zapsáno v KOSu)
  4. Ing. Martina Vítů                 10. 02. 2014 (zapsáno v KOSu)
  5. Ing. Ladislav Bartuška        13. 02. 2014 (zapsáno v KOSu)
  6. Ing. Jindřich Borka 13. 02. 2014 (zapsáno v KOSu)
  7. Ing. Tereza Mlynářová        27. 02. 2014 (zapsáno v KOSu)

 

Aktuální studenti doktor. studia:

1.      Ing. Martin Bosák

2.      Ing. Rudolf Hampl

3.      Ing. Inga Khudyaková

4.      Ing. Ondřej Kmoníček

5.      Ing. Ondřej Marek

6.      Ing. Michal Novák

7.      Mgr. Pavel Provinský

8.      Ing. Alena Rybičková

9.      Ing. Dušan Saiko

10.  Ing. Markéta Svárovská

11.  Ing. Ondřej Svárovský

12.  Ing. Petr Špringl

13.  Ing. Karel Trojan

14.  Ing. Lenka Žaludová

 

 

 

Ruština  PhDr. Světlana Michlová

 

 

 

Francouzština Mgr. Irena Veselková

 

 

Španělština PhDr. Petra Vavroušová

Ing. Jana Kuklová

 

 

Upozornění pro studenty 1. ročníku bakalářského prezenčního studia v Praze

(kteří v roce 2014-15 pokračují ve 2. ročníku bak. studia)

(Informace se netýká děčínského pracoviště)

 

Pro zařazení do jazykové výuky ve druhém ročníku je nutné zvolit již nyní, tj. do 23. května 2014 jazyk, který chcete absolvovat

ve 2. ročníku

Nestačí zápis na studijním oddělení (tato informace se k nám nedostane), k zařazení musíme znát pokročilost studenta.

 

Volit lze z následující nabídky:                     

angličtina       francouzština       němčina       ruština        španělština

Na konci 2. ročníku je výuka jazyka zakončena zkouškou, ve 3. ročníku provedou studenti obdobně volbu druhého (jiného) jazyka (studenti oboru PIL a TUL budou mít ve 3. roč. pouze leteckou angličtinu).

 

Upozornění: Kapacita na výuku angličtiny je omezená, doporučujeme volit angličtinu až v třetím ročníku.

 

Volbu jazyka provedete tím, že napíšete rozřazovací test, který bude podkladem pro rozdělení do skupin. Pro případ nezařazení do žádané skupiny (např. malý počet zájemců o daný jazyk, příliš velký počet zájemců o Aj) sledujte oznámení ústavu K615. Pokud nebude možné zařadit studenty na první volbu, budou vyzváni touto cestou a pokud možno i mailem k oznámení náhradní volby. Test vyplňte pečlivě, obvykle na to stačí cca 40 minut.

 

Test píšou i studenti oborů TUL a PIL (pouze z angličtiny, kterou mají povinnou).

 

Pokyny k vyplnění testu

 (Začátečníci se do testového programu přihlásí, ale nemusí ho celý vyplňovat. Jejich „pokus“ o napsání testu je současně registrací na daný jazyk, zařazeni budou podle počtu bodů, tj. při nulovém nebo velmi nízkém počtu jsou automaticky mezi začátečníky.

Pro jazyk španělský test není, zájemci se přihlásí mailem na adresu: kusakale@fd.cvut.cz s uvedením stupně pokročilosti.

 

Testy jsou na adrese: k615.fd.cvut.cz  (Pozor: není tam www)

 

Přihlašovací jméno: yprijmenijmeno (bez diakritiky)

Heslo:  1234 (Heslo lze po přihlášení změnit v nabídce „Nastavení“).

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Po přihlášení se objeví toto zobrazení:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Nyní klikněte na modrou ikonku vlevo nahoře (TESTY):

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dále na „Seznam zkušebních testů“:

Teď zvolte jazyk a klikněte na „udělej“:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Čas na vyplnění je 70 minut (obvykle stačí cca 40 minut)

 

 

 

Na závěr vpravo dole ikonka „Odeslat“:

 

 

 

 

 

 

Objeví se tato informace:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Test nelze přerušovat. Při stahování výsledků volíme variantu, kdy se od každého studenta objeví pouze jeho první vyplnění testu. Pokud by se test předčasně ukončil chybou programu nebo uživatele, můžete ho napsat znovu, ale musíte upozornit mailem, že máme brát v úvahu tento druhý (třetí apod.) test.

Pokud by se objevily jakékoliv problémy, obraťte se o pomoc na mail: kusakale@fd.cvut.cz

 

Výsledky rozřazení do skupin budou zveřejněny na adrese:

http://jazyky.fd.cvut.cz/vyukove_skupiny.htm

 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Upozornění pro studenty 2. ročníku bakalářského prezenčního studia v Praze

(kteří v roce 2014-15 pokračují ve 3. ročníku bak. denního studia)

(Informace se netýká děčínského pracoviště)

 

Pro zařazení do jazykové výuky ve třetím ročníku je nutné zvolit již nyní, tj. do 23. května 2014 jazyk, který  chcete absolvovat

ve 3. ročníku

Nestačí zápis na studijním oddělení (tato informace se k nám nedostane), k zařazení musíme znát pokročilost studenta.

 

 

Volit lze z následující nabídky:             angličtina

(nelze opakovaně volit jazyk z 2. ročníku)                       francouzština

                                                                           němčina

                                                                           ruština

                                                                           španělština

 

Volbu jazyka provedete tím, že napíšete rozřazovací test, který bude podkladem pro rozdělení do skupin. Pro případ neotevření žádané skupiny (např. malý počet zájemců o daný jazyk) sledujte oznámení ústavu K615. Pokud nebude možné zařadit studenty na první volbu, budou vyzváni touto cestou a pokud možno i mailem k oznámení náhradní volby.

 

Studenti oboru PIL a TUL (Profesionální pilot, Technologie údržby letadel) test nepíšou, mají ve třetím ročníku leteckou angličtinu vyučovanou ústavem K621.

 

Studenti oboru  LED volí jiný  jazyk než ve 2. ročníku (nemohou opakovat angličtinu).

Pokyny k vyplnění testu

 (Začátečníci se do testového programu přihlásí, ale nemusí ho celý vyplňovat. Jejich „pokus“ o napsání testu je současně registrací na daný jazyk, zařazeni budou podle počtu bodů, tj. při nulovém nebo velmi nízkém počtu jsou automaticky mezi začátečníky.

Pro jazyk španělský test není, zájemci se přihlásí mailem na adresu: kusakale@fd.cvut.cz s uvedením stupně pokročilosti.

 

Testy jsou na adrese: k615.fd.cvut.cz  (Pozor: není tam www)

 

Přihlašovací jméno: yprijmenijmeno (bez diakritiky)

Heslo:  1234 (Heslo lze po přihlášení změnit v nabídce „Nastavení“).

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Po přihlášení se objeví toto zobrazení:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Nyní klikněte na modrou ikonku vlevo nahoře (TESTY):

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dále na „Seznam zkušebních testů“:

Teď zvolte jazyk a klikněte na „udělej“:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Čas na vyplnění je 70 minut.

Na závěr vpravo dole ikonka „Odeslat“:

 

 

 

 

 

 

 

Objeví se tato informace:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Test nelze přerušovat. Při stahování výsledků volíme variantu, kdy se od každého studenta objeví pouze jeho první vyplnění testu. Pokud by se test předčasně ukončil chybou programu nebo uživatele, můžete ho napsat znovu, ale musíte upozornit mailem, že máme brát v úvahu tento druhý (třetí apod.) test.

Pokud by se objevily jakékoliv problémy, obraťte se o pomoc na mail: kusakale@fd.cvut.cz

 

Výsledky rozřazení do skupin budou zveřejněny na adrese:

http://jazyky.fd.cvut.cz/vyukove_skupiny.htm

 

 

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Jazyková výuka – rozřazovací testy

Informace pro studenty 3. ročníku prezenčního studia v Praze a v Děčíně, kteří hodlají v zimním semestru 2014-15 pokračovat ve studiu na FD (1. ročník magisterské navazující prezenční).

Během magisterského studia musí studenti absolvovat výuku:

anglického jazyka (4 semestry, všichni)

druhého jazyka (4 semestry, studenti všech oborů kromě oboru PL)

V oboru TR mají studenti povinnou angličtinu a španělštinu.

V oboru IS není výuka jazyků povinná (lze ji volit jako bezkreditní)

 

K zjištění úrovně a pro rozřazení do skupin podle pokročilosti musí všichni studenti napsat rozřazovací test z angličtiny + test z druhého jazyka (kromě studentů oboru PL).

Nestačí zápis na studijním oddělení (tato informace se k nám nedostane), k zařazení musíme znát pokročilost studenta.

 

Testy je třeba napsat do 31. května 2014 (platí pro stávající studenty naší fakulty v Praze i v Děčíně. Potom bude provedeno vyhodnocení testů a předběžné rozřazení studentů Na základě testů budou plánovány výukové kapacity (počty skupin). Studenti, kteří se přihlásí po tomto datu, budou zařazeni do skupin angličtiny a druhého jazyka podle kapacitních potřeb ústavu jazyků (na doplnění méně obsazených skupin).

 

Dřívější absolventi a studenti přicházející z jiných fakult budou do testovacího programu zaneseni později (pokud se nenajdete v seznamu, prosíme o zaslání jména a příjmení na adresu kusakale@fd.cvut.cz).

 

Pokyny k vyplnění testu

Druhý jazyk lze volit lze z následující nabídky:             

francouzština        němčina      ruština       španělština italština (v nabídce nově!!!)

(Začátečníci se do testového programu přihlásí, ale nemusí ho celý vyplňovat. Jejich „pokus“ o napsání testu je současně registrací na daný jazyk, zařazeni budou podle počtu bodů, tj. při nulovém nebo velmi nízkém počtu jsou automaticky mezi začátečníky.

Pro jazyk španělský a italský test není, zájemci se přihlásí mailem na adresu: kusakale@fd.cvut.cz s uvedením stupně pokročilosti.

 

Testy jsou na adrese: k615.fd.cvut.cz  (Pozor: není tam www)

 

Přihlašovací jméno: yprijmenijmeno (bez diakritiky)

Heslo:  1234 (Heslo lze po přihlášení změnit v nabídce „Nastavení“).

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Po přihlášení se objeví toto zobrazení: